Total: (168,064)
Parajsa.com

Parajsa

... per nje jete me te mire

Kush jane?

Postuar ne: Gjeagjeza


 • Participant
  bamboosushi ne #1282

  gjejeni
  kush jane 3 miqte e besuar te nje mashkulli?


  Participant
  blackblue4ever ne #25344

  Une e di qe njeri nga miqte eshte QENI……… 😉

  Te tjeret do i kujtoj me vone.


  Participant
  blackblue4ever ne #25345

  Mund te jete…..edhe DUHANI & ALKOLI.


  Participant
  inxhinieri ne #25337

  Them se e ke gabim Vajza Interiste!

  Ti mund te thuash per parane, pushtetin etj…. pasi me duken me te rendesishme.

  Ciao guaglioooooo!


  Participant
  blackblue4ever ne #25346

  Cuni Juventin!

  Paraja dhe pushteti jane shume te rendesishme, por KURREEEEEE nuk mund te jeni miq te BESUAR…….KURREEEE,sepse sot i ke…neser nuk i ke, keshtu qe je TI ai qe e ka gabim. 😐


  Participant
  babyangel ne #25351

  mendja e vet
  truri i vet
  vetja e vet!


  Participant
  blackblue4ever ne #25343

  Origjinali i postuar nga babyangel
  mendja e vet
  truri i vet
  vetja e vet!

  Faktikisht keto te treja qe the ti ‘babyangel” kane te NJEJTIN kuptim!!!!!!!1 😉


  Participant
  inxhinieri ne #25338

  Hej ku humbi ajo qe dergoi postimin?

  Hajde e tregoje se nuk po i biem ne te!!!

  Ciao guagliooooooo!!


  Participant
  bamboosushi ne #25328

  avash avash mundohuni dhe pak ti inxhiniero i je afruar pak


  Participant
  inxhinieri ne #25340

  Hej bambi te pershendes!!!!


  Participant
  bamboosushi ne #25329

  une te pershendes ty me shume me ka mare shume malli .
  qofshe mire dhe mundou pak te gjesh pyetjen.


  Participant
  inxhinieri ne #25339

  Hahahahhaahahahaaaa

  E veshtire per tu gjet o bambi s’kam c’bej!!!

  Ciao (K)


  Participant
  bamboosushi ne #25330

  e gjene ti e gjen
  muaaaaa


  Participant
  California_Babe ne #25352

  Vajzat, seksi, alkoli (drogat)


  Participant
  California_Babe ne #25353

  ose mund te jete

  Fuqia, droga, Grate

Duke pare 15 postime - 1 ne 15 (nga 33 ne total)

You duhet te identifikoheni per tju pergjigjur kesaj teme.