Total: (160,482)
Parajsa.com

Parajsa

... per nje jete me te mire

jam edhe une cungu


 • Participant
  cungu ne #1202

  Pershendetje te gjitheve une jam cungu .Student ne itali arkitekture.Me pelqejne gallatat,muzika metal por me shume me pelqejne vajzat troc fare ato qe ta sjellin mendje verdalle po megjitheate i leme keto gjera se po i futemi thelle me duket .


  Participant
  unevetvetja ne #23427

  mireseredhe cungu uroj tja kalosh bukur mes nesh


  Participant
  tinialbania ne #23426

  Pse jo mer cung…


  Participant
  Poeti Dhimbjes ne #23428

  Gjithashtu mireseardhje te uroj edhe une Bisha e Pyllit,
  dhe te uroj qe te kalosh sa me mire ne mesin tone…

Duke pare 4 postime - 1 ne 4 (nga 4 ne total)

You duhet te identifikoheni per tju pergjigjur kesaj teme.