Total: (168,246)
Parajsa.com

Parajsa

... per nje jete me te mire

Gezuar Datelindjen Gjakovarjaa


 • Participant
  CrazyEye ne #1057

  Gezuar Datelindjen Gjakovarjaa!!:)
  Rrofsh edhe 100 vjet te tjera 😀


  Participant
  antigona ne #18146

  hei gjakovere gezuar ditelindjen
  e u befsh 100 vjec
  tu plotesofshin gjith deshirat..

  hei na trego se qa bone naj gje interesant
  per ditelindje (mos me thuj qe ke fut ditelindjen falco)


  Participant
  Poeti Dhimbjes ne #18147

  Hej gjakovare, me lejo qe te bashkohem edhe une me urimin e paraardhesve per te te uruar thelle nga zemra
  “GEZUAR DITELINDJEN” dhe u befsh 100 vjece.
  Qofsh e lumtur perjete, dhe kurre mos tu dhente rasti qe te provosh probleme e fatkeqesi ne jete…

Duke pare 3 postime - 1 ne 3 (nga 3 ne total)

You duhet te identifikoheni per tju pergjigjur kesaj teme.