Total: (168,977)
Parajsa.com

Parajsa

... per nje jete me te mire

Cili ka qene momenti me i bukur dhe me i keq ne jeten tuaj? <Tregoni ngjarjet ketu>

Postuar ne: Tema shoqerore


 • Participant
  imported_erNis ne #816

  Pershendetje te gjitheve!
  Shpresoj qe kjo teme t’ju pelqeje..mua me duket dicka interesante si teme..prandaj e hapa.
  Ketu mund te thoni gjithcka..Cili ka qene momenti me i bukur i jetes tuaj. Edhe ai me i keqi..dmth e dini vete ju :)
  Argetim te kendeshem. Ciao!


  Participant
  oliver ne #6292

  Hmmm teme interesnate.

  Momenti me i keq ka qen humbja e babait tim. Ishte nje eksperience nen rethana shume te veshtira edhe shokuese. Vertet mendoj se ajo ishte gjaj me e rende ne jeten time deri tani.

  Ndersa momenti me i bukur ka qene pasi u bashkova serisht me familjen time pas nje kohe 6 vjercare. Kam patur edhe gjera te tjera qe kane qene te bukura por perderisa kerkohet vetem nje edhe une nje po them :)

  Ju pershendes.

Duke pare 2 postime - 1 ne 2 (nga 2 ne total)

You duhet te identifikoheni per tju pergjigjur kesaj teme.