Total: (146,597)
Parajsa.com

Parajsa

... per nje jete me te mire

Ende nuk ka kontratë të re për Cleverleyn

0

Ende nuk ka kontratë të re për Cleverleyn  Ende nuk ka kontratë të re për Cleverleyn ende nuk ka kontrat euml t euml re p euml r cleverleyn hd

Manchester Unitedi i ka shtyrë bisedimet rreth kontratës së re të Tom Cleverley.

Sipas Daily Star, Djajtë e Kuq do të negociojnë me mesfushorin anglez pas përfundimit ta Kampionatit Botëror.

Duket se shefat e klubit janë duke pritur opinionin e trajnerit Lous van Gaal rreth 24-vjeçarit.

Cleverley vjen nga Akademia e Unitedit (që në vitin 2000 e kishte transferuar nga Bradfordi), ndërsa pas angazhimit në ekipin kryesor (në vitin 2009) ka qenë i huazuar në tri raste – te Leicester City, Watfordi dhe Wigani.

Evertoni është klubi që ka shprehur interesim për të.

Shkembejeni

Rreth autorit

Telegrafi

Telegrafi.com është portal i pavarur në gjuhën shqipe, me seli në Prishtinë, i themeluar në fund të vitit 2006. Me një laramani temash të ndryshme nga të gjitha sferat e jetës dhe dizajn atraktiv, portali shumë shpejtë ka depërtuar në zemrat e shfrytëzuesve shqiptarë të internetit.

Shkruani nje koment

loading...