Total: (146,905)
Parajsa.com

Parajsa

... per nje jete me te mire

Adnani si Ronaldo, fiton Belgjika

0

Adnani si Ronaldo, fiton Belgjika   Adnani si Ronaldo, fiton Belgjika belgu1

Në stil të Cristiano Ronaldos dhe me numrin 20 në fanellë, Adnan Januzaj dhuroi shumë momente të magjishme futbolli në sfidën Belgjikë-Luksemburg.

Futbollisti kosovar, Adnan Januzaj, dhuroi një paraqitje tejet të mirë në debutimin e tij me Përfaqësuesen e Belgjikës.

Në miqësoren e lehtë ndaj Luksemburgut, Adnani u përkujdes të kënaqte tifozët e pranishëm me futboll të bukur.

Ai realizoi disa aksione të bukura, duke përdorur edhe driblime të cilat shpesh i përdor edhe ish-ylli i Manchester Unitedit, tani i Real Madridit, Cristiano Ronaldo.

Shkembejeni

Rreth autorit

Fishmedia.info, është një portal i themeluar në mars të vitit 2011 nga një grup gazetarësh. Qëllimi i themelimit të portalit është ofrimi i informatave në mënyrë profesionale në kohë sa më të shpejtë.

Shkruani nje koment