0

PD-ja është e Grida Dumes

Koordinatorja për Marrëdhëniet me Median, Grida Duma është emri më i dashur nga delegatët e Partisë Demokratike që morën pjesë…

0

Nuk ka zgjedhje të reja

Në Kosovë nuk pritet të ketë zgjedhje të jashtëzakonshme.Klan kosova mëson se për këtë gjë janë pajtuar të gjitha subjektet…

ViP
Shendeti
0

Lucy (2014)

Titulli: Lucy (2014) Kohezgjatja: 90 min Vleresimi: 6.6 Stili: Aksion | Sci-Fi Regjia: Luc Besson Skenari: Luc Besson Aktore: Scarlett…


Lifestyle
0

Çantat luksoze

Çantat firmato janë ato që preferohen kudo. Çanta të mrekullueshme me prerje dhe me copa fantastike. Të gjitha femrat i…

Teknologjia

Sport
Ekonomi
0

Kriza e Bankës së Shqipërisë

Moszbatimi si duhet i legjislacionit dhe mangësitë në rekrutimin e personelit, janë sipas ekspertëve shkaqet kryesore të situatës së krijuar…