ViP
0

I zbulohen foto nudo

“‹Mediat amerikane kanë zbuluar disa fotografi nudo të fotosesionit të fundit të portieres, Hope Solo. Tashmë ato kanë marrë dhenë edhe…

Shendeti
0

Zhdukni aknet me sodë buke

Sot do t’ju sugjerojmë disa mënyra mjaft të mira se  si të të eliminoni aknet. Aknet jane të sikletshme por…

0

Lucy (2014)

Titulli: Lucy (2014) Kohezgjatja: 90 min Vleresimi: 6.6 Stili: Aksion | Sci-Fi Regjia: Luc Besson Skenari: Luc Besson Aktore: Scarlett…


Lifestyle
0

Çantat luksoze

Çantat firmato janë ato që preferohen kudo. Çanta të mrekullueshme me prerje dhe me copa fantastike. Të gjitha femrat i…


Sport
Ekonomi