Total: (115,847)
Parajsa.com

Parajsa

... per nje jete me te mire

Zgjedhjet Lokale 2003

Postuar ne: Votime dhe Sondazhe

• Participant
    imported_Ardit ne #982

Mendoni se ishin zgjedhje transparente?

Participant
    imported_erNis ne #13657

un lexova gjith ate gazete, edhe s’mora vesh asgje ! Megjithate sido qe te kete qene puna..kushdo qe do kete fituar eshte e padrejte..sepse vjedhjet gjithmone jane ne mes !

Participant
    Horizont ne #13666

Nje kanal televiziv nga Shqiperia paraqiti sot (14. 10. 2003) ca pamje ku ne nje vend diku ne jug te Shqiperise valviteshin flamuj grek!!!
    Dhe per cudi reporterin e kishte zene derti se si flamujt paskan hyre ne Shqiperi pa dogane!
    Ka ndokush ndonje mendim per kete?

Participant
    imported_Ardit ne #13659

PO une jam prononcuar per kete problemin e flamureve edhe ne forumet e tjere dhe e kam shtjelluar por te jeni te bindur se valvitja e atyre flamujve eshte pasoje e politikes 13 vjecare te ndjekur ne shqiperi.Flamuri nuk eshte asgje para vrasjes se emigrantit ne kufi nga policia greke apo jo? :(

Participant
    imported_erNis ne #13656

Une nuk e di…por kam nje urrejtje shume te madhe per greket…sepse kam degjuar qe jane shume rraciste…une nuk po lavderoj Italianet qe na kane inate..dhe i kam ne prag te deres…

Participant
    imported_Ardit ne #13660

Po greku e ka qep gojen ne 1949 kur e hengri ne Provokacionet e Gushtit :D vdiq Enver prandaj ben si i forte ai ;;;;

Participant
    imported_erNis ne #13658

GJENERALI qe te flas ketu ke kjo tema me duhet te hap librat e historise qe e urrej jasht mase..me mire po e leme :-P

Participant
    imported_Ardit ne #13661

Okey mer ti mjafton qe dhe ate voten aty…. per te tjerat vari bidonat ahahahaha :P

Participant
    unevetvetja ne #13667

si paskan qene te rregullta kur kane votuar vetem 35% dhe shuica e njerezve nuk kane gjetur emrin ne lista

Participant
    unevetvetja ne #13668

pastaj nuk e di si e kane nxjere ne televizor ate idjotin qe shante shqiperine

Participant
    imported_Ardit ne #13662

unvetvetja perpiqu te mos ofendosh….ato bene nje gabim te madh qe ofenduan kombin tone kurse ne po bejme gabim qe po ofendojme ne rradhe te pare veten dhe pastaj ato …. here tjeter do editohet postimi :(

Participant
    unevetvetja ne #13669

a a a qa bahet keteja pse kaq serioz djali por dije se une nuk i them dot djal i mire ati

Participant
    imported_Ardit ne #13663

jam serioz pra se jam moderator ketu una :P mos shif andej ti ca flas une….une mbaj pergjegjesi per sektorin tim :D

Participant
    AlbShkodra ne #13665

Pershendetje Moderator.
    Nuk e kuptoj se si ti mund ta quash ofendim shprehjen ”IDIOT”
    Aq (njeri i mire) je ti sa te mbrosh personin i cili te kerkon ta beje Shqiperine koloni te Grekeve !!!!

Participant
    imported_Ardit ne #13664

une se mbroj fare as fatos nanon as sali berishen pavaresisht se kam te drejte ti mbroj,por nuk lejoj qe te kete fjale ofenduese as per te miret as per te keqinjte…te shajme dime te gjithe apo jo?por per mua nuk eshte e ndershme te shajme te tjeret…nqs neve qendrojme nje nivel me te larte se ato,atehere le te sjellim ketu faktet edhe opinionet tona edhe jo te biem ne nivwelin e tyre duke share edhe neve si ato ne parlament qe e kane bere si han!:(

Duke pare 15 postime - 1 ne 15 (nga 18 ne total)

You duhet te identifikoheni per tju pergjigjur kesaj teme.

loading...