0

Nga sot, Shqipëria do shihet ndryshe

Në një dalje publike për mediat, pas largimit të Papa Françeskut, Kreyministri, Edi Rama ka falënderuar institucionin e Presidencës, Presidentin…

0

Kosova nga sot pjesë e EHF

Nga sot Kosova u bë anëtare me te drejta të plota të Federatës Evropiane të Hendbollit. Vendimi u mor në…

ViP
0

Nora drejt Amerikës, ja pse

“‹Këngëtarja Nora Istrefi është duke jetuar javët e para të martesës si në qiellin e shtatë. Ajo së bashku me…

Shendeti
0

Lucy (2014)

Titulli: Lucy (2014) Kohezgjatja: 90 min Vleresimi: 6.6 Stili: Aksion | Sci-Fi Regjia: Luc Besson Skenari: Luc Besson Aktore: Scarlett…


Lifestyle
0

Çantat luksoze

Çantat firmato janë ato që preferohen kudo. Çanta të mrekullueshme me prerje dhe me copa fantastike. Të gjitha femrat i…


Sport
0

Juventus fiton ndaj Milanit

Juventusi fitoi përballë Milanit në derbin e madh italian me rezultat 0-1. Juventus dominoi në pjesën më të madhe të…

Ekonomi