Sela: Merko ka keqperdorur 70 mije euro

Sela: Merko ka keqperdorur 70 m

Kryetari i Komunes Struge Zijadin Sela e ka akuzuar ish-kryetarin e Struges respektivisht kandidatin per deputete nga Struga Ramiz Merko, se gjate periudhes kohore derisa ishte kryetar i Komunes Struge e ka keqperdoru ...
Nje kerkese e thjeshte per Presidentin

Nje kerkese e thjeshte per Pres

Shkelqesi, zoti President i Republikes. Ne numrin e djeshem gazeta jone ju kishte ne qender te vemendjes se saj juve personalisht, ne cilesine e kreut te KLD-se, zevendesin tuaj Elvis Cefen dhe anetarin e KLD-se, Gjin ...
Lufte apo paqe me Lazaratin?

Lufte apo paqe me Lazaratin?

Fshati i famshem kultivues i droges prej me shume se dy dekadash, eshte rikthyer serish ne epiqender kohet e fundit me diskutimin per gjetjen e nje zgjidhjeje per kete fenomen qe po kthehet ne gangrene per shoqerine s ...
 1. Shqiperia
 2. Politike
 3. Sport
 4. Kulture
 5. Shendeti
 6. Moda
 7. ViP
 8. Biznesi
 9. Teknologjia
 10. Rajoni
 11. Bota
 12. Kosova
 1. Kulture
 2. Sport
 3. Muzike
 4. Shendeti
 5. Moda
 6. ViP
 7. Teknologjia
 8. Botime
 9. Dossier
 10. Kinematografia

Parashikimi i Motit

 1. Tirane
 2. Elbasan
 3. Berat
 4. Peshkopi
 5. Durres
 6. Korce
 7. Kukes
 8. Shkoder
 9. Vlore
 10. Prishtine
 • Tierra Del Fuego Argentina
 • The Rays of Yosemite Valley Yosemite National
 • Autumn Aspen Trees Yellowstone National Park
 • Snow Branches Minnesota
 • Serra dos Orgaos National Park Teresopolis Brazil
 • Serengeti National Park Tanzania
Lajme Lajme, arkiva informative
Forumi Forumi, komuniteti i shqiptareve
Albumi Albumi, galeria fotografike
Njohjet Shqiptare Njohjet shqiptare online
Chat Chat, bisedoni shqip
Lojra Lojra, argetim pa kufi
Punesia Punesia, punesime dhe karriere
Posta Elektronike Mail, posta elektronike
Direktoria Shqiptare Direktoria, motori yne i kerkimit
Horoskopi Horoskopi ditor dhe vjetor
Radio Parajsa Radio Parajsa, zeri yne per ju live!
Video Video klipe shqiptare
Tekste kengesh Tekste, tekste kengesh
Komuniteti i Muzikanteve Muzika, komuniteti i muzikanteve
Bukuria Bukuria, per nje pamje me te bukur!
Receta Gatimi Guzhina, receta gatimi
Webmaster Webmaster, vegla perdorimi
Njoftime & Shpallje Njofto, njoftime dhe shpallje falas
Identifikohuni
Rrjete Sociale

Google+

Facebook
Kursi i Kembimit
Nga
Tek
Shuma
Kendi i Reklamave
Autori i Perzgjedhur