Atletico nuk ndalet

Atletico nuk ndalet

Atletico Madrid eshte ne rruge te mire per te bere befasine e ketij sezoni duke fituar titullin e liges se Spanjes pasi te premten mbrema ka mposhtur Elchen me rezultat 2 me 0.Madrilenet pjesen e pare e mbyllen me rez ...
Shqiptaret, 1.3 milione euro nga UEFA

Shqiptaret, 1.3 milione euro ng

Minimalisht nje milion e treqind e pesedhjete e pese mije euro. Kjo eshte shifra qe kane perfituar kater klubet shqiptare, Skenderbeu, Kukesi, Teuta dhe Laci, pjesemarrese ne Kupat e Europes, vetem nga UEFA per sezoni ...
Revolucioni nga Philips smartfoni W6618 qe e mbane baterine 66 dite

Revolucioni nga Philips smartfo

66 dite. Vetem nje dite me pak se dy muaj e nje jave. Kaq gjate Philips thote se smartfoni i lire i prodhuar nga kjo kompani, me emrin Philips W6618, do te qendroje ne standby. Ndonese ky telefon eshte me specifika te ...
 1. Shqiperia
 2. Politike
 3. Sport
 4. Kulture
 5. Shendeti
 6. Moda
 7. ViP
 8. Biznesi
 9. Teknologjia
 10. Rajoni
 11. Bota
 12. Kosova
 1. Kulture
 2. Sport
 3. Muzike
 4. Shendeti
 5. Moda
 6. ViP
 7. Teknologjia
 8. Botime
 9. Dossier
 10. Kinematografia

Parashikimi i Motit

 1. Tirane
 2. Elbasan
 3. Berat
 4. Peshkopi
 5. Durres
 6. Korce
 7. Kukes
 8. Shkoder
 9. Vlore
 10. Prishtine
 • Tierra Del Fuego Argentina
 • The Rays of Yosemite Valley Yosemite National
 • Autumn Aspen Trees Yellowstone National Park
 • Snow Branches Minnesota
 • Serra dos Orgaos National Park Teresopolis Brazil
 • Serengeti National Park Tanzania
Lajme Lajme, arkiva informative
Forumi Forumi, komuniteti i shqiptareve
Albumi Albumi, galeria fotografike
Njohjet Shqiptare Njohjet shqiptare online
Chat Chat, bisedoni shqip
Lojra Lojra, argetim pa kufi
Punesia Punesia, punesime dhe karriere
Posta Elektronike Mail, posta elektronike
Direktoria Shqiptare Direktoria, motori yne i kerkimit
Horoskopi Horoskopi ditor dhe vjetor
Radio Parajsa Radio Parajsa, zeri yne per ju live!
Video Video klipe shqiptare
Tekste kengesh Tekste, tekste kengesh
Komuniteti i Muzikanteve Muzika, komuniteti i muzikanteve
Bukuria Bukuria, per nje pamje me te bukur!
Receta Gatimi Guzhina, receta gatimi
Webmaster Webmaster, vegla perdorimi
Njoftime & Shpallje Njofto, njoftime dhe shpallje falas
Identifikohuni
Rrjete Sociale

Google+

Facebook
Kursi i Kembimit
Nga
Tek
Shuma
Kendi i Reklamave
Autori i Perzgjedhur